Sieć wirtualną swatką

Napisany w kategorii Rozrywka | 0 komentarzy

Sieć wirtualną swatką

Jak wynika z badań i ankiet około pięćdziesiąt procent osób badanych uważa, że randki w Internecie są doskonałym sposobem, aby móc poznać nową atrakcyjną osobę? Z tego tez względu, co czwarty użytkownik Internetu bierze udział w zabawie, jaką są randki online. Niestety zdania nadal są podzielone, ponieważ ponad czterdzieści procent respondentów, wypowiada się, ze poszukiwanie miłości w wirtualnym świecie, to jedynie strata cennego czasu. Kilka procent osób w ogóle nie ma zdania w tym temacie, lecz to nie oznacza, że randki on line skazane są na zanik, a wręcz przeciwnie, wciąż rozwijają się i udoskonalają.

Mimo tak podzielonych głosów, psychologowie zgodnie twierdza, że powinniśmy przyzwyczaić się do owej nowej tendencji poszukiwania partnera w sieci, ponieważ z dnia na dzień loguje się tu coraz więcej uczestników. Nasz życie płynie szybko i czasem zdarza nam się przegapić coś ważnego, zaś dzięki temu, ze prześledzimy profile samotnych osób w sieci mamy szansę na poznanie kogoś wyjątkowego. Taką właśnie możliwość daje nam obecnie wspomniany już Internet i zawarte w nim ogłoszenia matrymonialne. Ogromny wpływ mają na nas wszelkiego typu ogłoszenia matrymonialne, w których jedna osoba, poszukuje trwałego związku, czy też nawet pragnie przeżycia intensywnego, lecz krótkotrwałego romansu. Mimo, że początkowo w ogóle nas to nie dotyczy, to jednak randki w sieci umożliwiają właśnie poznanie owej osoby. Niestety ten brak realizmu doprowadza nas czasem do ogromnego rozczarowania, kiedy dochodzi do spotkania w realnym, nieubarwionym niczym świecie. Do tej pory mieliśmy idealne wyobrażenie naszego partnera, jednakże nagle okazuje się, ze ma on sporo wad i niedociągnięć.

Taka sytuacja sprawia, ze czujemy się rozczarowani i zrezygnowani. Sytuacja jest trudna lecz w poszukiwaniu miłości nigdy nie należy rezygnować

Podobne wpisy:

  1. Ślub
  2. Praca
  3. Odszkodowanie po śmierci
  4. Filmy 3
  5. Dochodzenie odszkodowania po śmierci bliskiej osoby

Skomentuj