Tangle Teezer – rozczesywanie włosów nigdy nie było prostsze!

Napisany w kategorii Slider, Wszystkie | 3 komentarzy

Tangle Teezer – rozczesywanie włosów nigdy nie było prostsze!

Tangle Teezer – rozczesywanie włosów nigdy nie było prostsze!

Wiele osób ma dużo problemów z rozczesywaniem swoich włosów. Tradycyjne grzebienie i szczotki nie zawsze dobrze radzą sobie z tym zadaniem, szarpiąc i wyrywając włosy, a także powodując jeszcze większe kołtuny. Na szczęście jest Tangle Teezer. Z tą szczotka można rozczesać każdą fryzurę! Rozczesanie splątanych włosów może być nie lada problemem. Takie trudności mają przede wszystkim właścicielki włosów cienkich, a także puszących się, które są bardziej podatne na poplątanie. Trudne rozczesywanie włosów może także być efektem różnych stylizacji, na przykład tapirowania włosów, robienia koków czy też stosowania dużej ilości kosmetyków utrwalających. Tradycyjny grzebień albo szczotka mogą rozczesać włosy, ale najczęściej niższą wtedy ich strukturę, a nawet mogą prowadzić od osłabienia mieszków włosowych i w konsekwencji do nadmiernego wypadania włosów. Właśnie dlatego powstała szczotka do włosów Tangle Teezer, z którą rozczesanie kosmyków to żaden problem!

Szczotka Tangle Teezer – co to jest?
Tangle Teezer to specjalny rodzaj szczotki do włosów, która wykonana jest z tworzywa. Ma dużą powierzchnię rozczesującą włosy z wypustkami o różnej wielkości. Specjalne ułożenie wypustek oraz ich wysokość powodują, że rozczesywanie nawet mocno splątanych włosów jest jeszcze łatwiejsze. Szczotka Tangle Teezer może być używana do rozczesywania każdego typu włosów, w tym także włosów u dzieci, które także są często podatne na plątanie się. Wtedy rozczesywanie włosów wcale nie musi kończyć się płaczem!

Zalety stosowania szczotek Tangle Teezer:
- wyeliminowanie bólu towarzyszącego rozczesywaniu włosów
- ślizganie się po włosach – bez pogorszenia plątania
- zapobieganie łamaniu się włosów
- brak wyrwanych włosów przez szczotkę
- stymulacja cebulek włosowych do intensywnego wzrostu włosów
- lekkość i poręczność – szczotkę Tangle Teezer można mieć zawsze przy sobie

W sprzedaży można znaleźć obecnie wiele różnych rodzajów szczotek do włosów od Tangle Teezer, między innymi są to szczotki bez rączek i z rączkami, szczotki o różnych wielkościach oraz w wielu kolorach do wyboru. Każdy może znaleźć coś dla siebie!

Jak korzystać ze szczotki Tangle Teezer?
Używanie szczotki do włosów Tangle Teezer jest naprawdę bardzo proste. Wystarczy wziąć ją do ręki i zacząć delikatnie rozczesywać włosy, zaczynając od ich końcówek. W ten sposób można łatwo rozczesać nawet największe kołtuny! Szczotkę Tangle Teezer można stosować zarówno na włosy suche, jak również na mokre.

Gdzie kupić szczotkę Tangle Teezer?
Szczotki do włosów Tangle Teezer dostępne są obecnie także w Polsce. Można kupić je w wielu sklepach, między innymi w sklepach fryzjerskich oraz w popularnych drogeriach. W sprzedaży pojawiły się także podróbki szczotek Tangle Teezer, które działają podobnie, ale nie tak dobrze jak oryginały. Wynika to przede wszystkim z faktu, że oryginalne szczotki wykonane są ze specjalnych materiałów, które gwarantują skuteczniejsze działanie. Za szczotkę Tangle Teezer trzeba zapłacić od około 20 do 50 złotych w zależności od wybranego modelu.

Podobne wpisy:

  1. Pielęgnacja włosów z firmą Matrix
  2. Odżywka do włosów suchych jako idealny produkt w pielęgnacji odwodnionych kosmyków.
  3. Oferty sklepów z torebkami
  4. Typy bukmacherskie
  5. Jak tanio kupić nieruchomość?

Skomentuj