Odżywka do włosów suchych

Napisany w kategorii Porady, Slider, Zdrowie i uroda | 0 komentarzy

Odżywka do włosów suchych jako idealny produkt w pielęgnacji odwodnionych kosmyków.

Odżywka do włosów suchych jako idealny produkt w pielęgnacji odwodnionych kosmyków.

Włosy, gdy brakuje im odpowiedniej ilości wody, zaczynają się przesuszać, stają się szorstkie i łamliwe. Dzieje się tak na skutek różnorodnych czynników. Latem włosy wysuszają promienie słoneczne. Jeżeli przebywamy na wakacjach i korzystamy z kąpieli w morzu lub basenie, a później suszymy włosy na gorącym słońcu, to także nie dodajemy im ani urody, ani zdrowia. Zimą z kolei niskie temperatury minusowe mogą powodować zamarzanie wody wewnątrz włosa, co rozsadza go od środka i powoduje stałe uszkodzenia .

Ogrzewane pomieszczenia sprzyjają wysuszaniu i niszczeniu powierzchni, a wełniane czapki, które nosimy, by ochronić się przed zimnem powodują elektryzowanie się kosmyków i podrażnienia. Jak widać, włosy często narażane są na wiele sytuacji, które skutkują ich nadmiernym wysuszeniem. Aby temu przeciwdziałać niezbędna staje się odpowiednia kuracja nawilżająca, która przywróci kosmykom optymalny poziom nawodnienia i wyreguluje naturalną barierę hydrolipidową. Woda jest niezbędnym składnikiem żywych organizmów i każda komórka, by odpowiednio funkcjonować, musi mieć zapewnioną odpowiednią jej ilość. Komórki włosów również.

Odżywka do włosów suchych jest doskonałym środkiem w pielęgnacji tego rodzaju kosmyków, które z różnych przyczyn tracą życiodajną wodę. Kosmetyki Goldwell specjalnie z myślą o włosach suchych przygotowały specjalną recepturę odżywki! Jej formuła zapobiega przed wyparowywaniem wody i pozwala na zatrzymanie jej wewnątrz. Naturalne składniki dodatkowo jeszcze nawilżają przesuszone włosy i pozytywnie wpływają na ich wygląd. Fryzura odzyskuje naturalny połysk, poszczególne pasma stają się niezwykle gładkie i miękkie w dotyku. Aby przedłużyć ten efekt należy kurację przeprowadzać regularnie, najlepiej po każdym myciu. Odżywka do włosów suchych jest najskuteczniejsza w swym działaniu, jeżeli zostanie połączona z równorzędnym szamponem. Taka wzmocniona kuracja zapewni najlepsze rezultaty i przede wszystkim ochroni kosmyki przed utratą wody. Warto też zmniejszyć częstotliwość używania prostownicy i suszarki z gorącym powietrzem, gdyż sprzęty te, choć przydatne, dodatkowo odwadniają włosy.

Goldwell – Profesjonalna odżywka do włosów suchych jako najlepszy środek na przesuszenie kosmyków.

Goldwell jako lider w produkcji przyjaznych i skutecznych kosmetykówOrganizmy żywe potrzebują wody, by wszystkie ich funkcje życiowe przebiegały sprawnie. Niedobór wody w komórkach skutkuje zakłóceniem tych funkcji i w efekcie obumieraniem. Włosy zbudowane są także z komórek, którym niezbędna do życia jest woda. Gdy maleje jej poziom, włosy stają się przesuszone, zaczynają się łamać, końcówki nieestetycznie się rozdwajają, następuje zwiększenie wypadania włosów i w efekcie fryzura traci swoją niepowtarzalną urodę.

Można temu zapobiec poprzez skrupulatną pielęgnację, polegającą na stosowaniu specjalnych preparatów, takich jak szampon i odżywka do włosów suchych. Ich unikalne składniki pielęgnacyjne zadbają o optymalny poziom nawilżenia, które niezbędne jest, jeśli chcemy zachować młody wygląd włosów. Odżywka do włosów suchych powinna zawierać aminokwasy, witaminę B5, proteiny, keratynę lub kaszmir, które stanowią prawdziwą terapię uderzeniową, mającą na celu przywrócenie kosmykom naturalnej urody. Dobry kosmetyk z serii Goldwell to pewność, że włosy odzyskają dawny blask. Raz w tygodniu warto nałożyć intensywnie działającą maskę, która posiada większe stężenie składników odżywczych, nawilżających i regeneracyjnych. Nie należy stosować jej po każdym myciu, gdyż może ona niepotrzebnie obciążyć włosy. Raz na jakiś czas jest jednak doskonałym rozwiązaniem dla wysuszonych kosmyków. Można na czas kuracji zrezygnować ze stosowania środków do stylizacji, a najlepiej zaprzestać używania prostownic, lokówek i suszarek z gorącym powietrzem. Lepiej jest włosy suszyć naturalnie i nie przegrzewać ich, wtedy będziemy mieli pewność, że wrócą one do swej dawnej kondycji i odzyskają urodę. Produkty te, takie jak na przykład odżywka do włosów suchych od Goldwell najlepiej poszukać w dobrych salonach fryzjerskich, gdyż linie profesjonalne stworzone są do szczególnie wrażliwych i sprawiających kłopoty kosmyków. Ich unikalne składniki stanowią gwarancję skuteczności i najdoskonalszych efektów wszelkich terapii.odżywka

Używane są wszak przez specjalistów w dziedzinie fryzjerstwa, którzy codziennie testują je na włosach swoich klientów.

 

Podobne wpisy:

  1. Idealny produkt finansowy oczami klientów
  2. Trądzik – czy jesteś na niego narażony?
  3. Jak wybrać meble ogrodowe?
  4. Jak dbać o otoczenie?
  5. W daleką podróż samochodem

Skomentuj