Ślub

Napisany w kategorii Rozrywka | 0 komentarzy

Ślub

Po jakimś czasie, gdy spotykamy się dosyć długo planujemy wspólną przyszłość. Można ją planować dopiero wtedy, gdy oboje partnerów jest przekonanych o tym, że chcą wspólnie spędzić ze sobą całe życie. A jest to naprawdę bardzo poważna decyzja.

Przychodzi czas na zaręczyny i na planowanie ślubu. Czasami taki ślub ma być wielką uroczystością, w której uczestniczyć będzie wiele osób. Ślub i wesele to bardzo poważna sprawa. Musimy przygotować ją w każdym detalu. Jeszcze jakiś czas temu, gdy miała miejsce nasza pierwsza randka nie spodziewaliśmy się, że tak szybko staniemy na ślubnym kobiercu. Jeżeli jednak ludzie kochają się, są tego pewni, chcą spędzić ze sobą życie, zamieszkać, nie ma co przekładać w nieskończoność decyzji o zamążpójściu. Wchodzi się wówczas w dorosłość. Jest to bardzo poważny etap naszego związku. Kończą się więc randki on linie, zabawa, niezobowiązujące spotkania z innymi chłopcami czy dziewczynami. Ślub to naprawdę bardzo poważna rzecz, to założenie rodziny. To założenie domu. To postanowienie o tym, że chcemy mieć dzieci, chcemy być odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za swoje potomstwo. Czasami do ślubu dochodzi po kilku miesiącach od pierwszej randki, od poznania się. Bywa jednak i tak, że młodzi odwlekają taką decyzję. Zależy to oczywiście od ludzi.

Dziś bierzemy śluby coraz później. Jeszcze dwadzieścia lat temu robili to dwudziestolatki, dziś najczęściej ślub biorą ludzie trzydziestoletni. Jest to bowiem bardzo poważna decyzja, decyzja na całe życie. Warto ja więc przemyśleć, warto, by nie była to decyzja chwili. Będziemy bowiem z daną osobą do końca życia.

Podobne wpisy:

  1. Kredyt na wakacje
  2. Kolejne porady dla podróżujących samochodem
  3. W daleką podróż samochodem
  4. Edukacja w Poznaniu
  5. Doradca finansowy

Skomentuj