Modne torby

Napisany w kategorii Rozrywka, Slider | 0 komentarzy

Torby na lato

Torby na lato

Dodatki do ubrań mogą nie tylko podkreślić, ale również wzbogacić kobiecą stylizację. Elementem, bez którego prawie każda kobieta nie przekroczy progu swojego domu, jest oczywiście modna, funkcjonalna i oryginalna torebka. Na rynku znajdziemy dzisiaj bardzo różnorodne gadżety różniące się od siebie między innymi pod względem kształtu, koloru, wielkości czy przeznaczenia. Każdy sezon przynosi nowe trendy, za którymi wiele kobiet podążą. Szczególnie interesujące propozycje pojawiają się latem. Warto oczywiście pamiętać, że oprócz panującej mody, podczas zakupu torby warto sugerować się także swoimi osobistymi upodobaniami. To dzięki tym ostatnim jesteśmy w stanie stworzyć unikatową i niepowtarzalną stylizację. Jakie torby na lato zaproponowali projektanci w tym roku? Które już teraz cieszą się sporym zainteresowaniem damskiej części konsumentów? Każda miłośniczka mody i torebek powinna chcieć poznać odpowiedzi na te pytania.

Bazarkowe nerki

Każdy z nas kojarzy tak zwane nerki, z których bardzo często korzystają osoby sprzedające różne produkty na bazarach. W tym roku oryginalne torebki mają zastąpić tradycyjne kopertówki. Skórzane, kwiatowe czy w nowoczesnym stylu… Nerki zaprojektowane przez projektantów prezentują się naprawdę interesująco. I przede wszystkim różnorodnie, dlatego każda pani będzie mogła odnaleźć swój ideał. Nerki zabierzemy ze sobą na elegancką kolację do restauracji oraz na tańce do klubu!

Wężowe wzory kontra subtelne pastele

Jak zwykle, także w tym sezonie zaobserwujemy walkę dwóch opozycyjnych stylów. Z jednej strony projektanci proponują paniom wyraziste, wężowe motywy, które pojawiają się w zasadzie na wszystkich typach toreb (np. na workach, kopertówkach, listonoszkach, etc.). Po przeciwnej stronie znalazły się natomiast eleganckie, klasyczne pastele współgrające z motywami kwiatowymi i abstrakcyjnymi. Które gadżety bardziej przypadną nam do gustu? Okaże się już niebawem. Szereg ciekawych produktów można znaleźć na stronie http://www.etui-vintage.pl/.

Wygodne plecaczki

Sezon letni to czas urlopowy, a na wakacjach z pewnością sprawdzi się pojemny, wygodny plecaczek. Zainteresowanie takim rozwiązaniem nie maleje od lat. I nic nie wskazuje na to, że coś miałoby się zmienić.

Wybór odpowiedniej torebki nie jest prosty. Warto pamiętać o tym, by latem decydować się na lekkie, ożywiające gadżety, które podkreślą zwiewną, letnią stylizację. Inspiracje – jak zawsze – znajdziemy w sieci internetowej oraz w modowych magazynach. Kupując torbę należy kierować się przede wszystkim własnymi upodobaniami, a dopiero potem panującymi aktualnie trendami.

Podobne wpisy:

  1. Oferty sklepów z torebkami
  2. Kolejne porady dla podróżujących samochodem
  3. W daleką podróż samochodem
  4. Idealnie przygotowane tanie strony internetowe
  5. Łódzcy fotografowie gwarancją najlepszych zdjęć ślubnych

Skomentuj