Dieta South Beach – najzdrowsza dieta

Napisany w kategorii Zdrowie i uroda | 0 komentarzy

Dieta South Beach – najzdrowsza dieta

dieta south beachKuracja odchudzająca South Beach, zwana również Plaż Południowych, niemal natychmiast zyskała uznanie na całym świecie. Dziesiątki tysięcy dziewcząt i chłopaków zrzuciło nadwagę odżywiając się zdrowo i smacznie. Naturalnie przyczyna popularności diety plaż południowych tkwi w fakcie, iż podczas diety ludzie chudną mimo że nie głodują. Warto w tym miejscu podkreślić, że dieta stworzona przez doktora A. Agatstona to nie zwykła dieta a sposób odżywiania na całe życie.

Dieta plaż południowych jest podzielona na trzy zasadnicze fazy. Faza pierwsza jest zdecydowanie najcięższa i wymaga kilku wyrzeczeń. Powinniśmy unikać takich potraw jak słodycze, chleb, ziemniaki a nawet owoce. Dobra wiadomość jest taka, że trwa jedynie dwa tygodnie i pozwala zgubić nawet 6 kilo.

Faza druga trwa zdecydowanie dłużej, jednak daje już możliwość stosowania większej ilości potraw. Faza ta kończy się w momencie uzyskania przez nas pożądanej wagi.

Trzecia faza diety plaż południowych to w rzeczywistości swego rodzaju sposób życia, który wymaga od nas po prostu stosowania poznanych w trakcie kuracji dobrych nawyków żywieniowych żeby utrzymać wagę. Jeśli jednak będzie potrzeba można na parę dni wrócić do pierwszej fazy.

Podobne wpisy:

  1. Agencje reklamowe
  2. Myjki parowe – biznes ekologiczny
  3. Kredyt na wakacje
  4. Typy bukmacherskie
  5. Zegarek Nixon Portrait dla nowoczesnych kobiet

Skomentuj