Wakacje na kredyt

Napisany w kategorii Turystyka | 0 komentarzy

Kredyt na wakacje

Kredyt na wakacje

Kiedy nie udało się oszczędzić na wakacje, nie planujemy w najbliższym czasie większych wydatków (takich jak remont łazienki, nowy samochód i inne) a nasza zdolność kredytowa na to pozwala, możemy wybrać się na wakacje na kredyt. Jeśli tyko mamy odpowiednią zdolność bank z pewnością udzieli nam takiego kredytu a my będziemy mogli cieszyć się kilkoma chwilami wypoczynku pod palmami.

Taki urlop – nawet gdyby był nieudany – pamiętać będziemy długo, przynajmniej tak długo, aż go nie spłacimy. Jest to niestety ten problem – można zaciągnąć kredyt nawet na sporą sumę, wyjechać na dwa tygodnie w tropiki, spędzić wspaniałe wakacje, wrócić do domu i zmierzyć się z rzeczywistością, czyli sporą ratą do spłacenia, często dłużej niż przez rok. A co w następne wakacje? Kolejny kredyt?

Niekoniecznie, jeśli zaciągniemy go na okres 12 miesięcy to jest to lepszy sposób od odkładania pieniędzy co miesiąc na wakacje, gdyż ludzie ze słabą silną wolą pewnie zaraz te pieniądze by wydali, a kredyt daje jednak pewną świadomość konieczności jego spłacenia.

Podobne wpisy:

  1. Kolejne porady dla podróżujących samochodem
  2. W daleką podróż samochodem

Skomentuj