Pozabankowa pożyczka

Napisany w kategorii Finanse | 0 komentarzy

Pozabankowa pożyczka

Pożyczki z banku obwarowane są licznymi formalnościami. Nie da się po prostu wejść do banku, poprosić o pieniądze i je otrzymać. Trzeba dostarczyć konieczne dokumenty, ale nawet to nie daje gwarancji, że taką pożyczkę otrzymamy. Bank wymagają okazania przede wszystkim zaświadczenia o zarobkach. W zależności od rodzaju kredytu mogą także wymagać przedstawienia wielu innych dokumentów. Wszystko to znacznie przedłuża proces pożyczania pieniędzy.

pożyczki na dowódJeżeli zależy nam jednak na szybkim zdobyciu określonej kwoty, to możemy udać się do instytucji pozabankowej, która udziela pożyczki na dowód. Jest to wygodna pożyczka, nie wymagająca przedstawiania przeróżnych dokumentów. Trzeba mieć przy sobie jedynie dowód osobisty, który potwierdzi naszą tożsamość. To jedyny dokument, który jest wymagany do udzielenia szybkiego kredytu. Pożyczki na dowód udzielane są w bardzo szybkim tempie. Czasem pieniądze można otrzymać jeszcze tego samego dnia, w którym zgłosiliśmy takie zapotrzebowanie. Nie musimy okazywać żadnych zaświadczeń. To rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy nie posiadają stałego źródła dochodów, są bezrobotne albo zatrudnione na umowę zlecenie. To wygodna pożyczka również dla osób, które są już zadłużone w banku i nie mogłyby liczyć na kolejny kredyt.

Szybkie pożyczki można uzyskać poprzez firmy pożyczkowe. Mają one siedziby nawet w niewielkich miastach. Jeżeli nie orientujemy się, gdzie w naszym mieście są takie miejsca, to adresy placówek możemy znaleźć przy pomocy wyszukiwarki internetowej.

Podobne wpisy:

  1. Gdzie szukać informacji i o pożyczkach
  2. Kredyty bankowe dla osób z umową o pracę
  3. Pożyczka czy leasing- co wybrać?
  4. Nowy rok – czas na zmiany
  5. Usługi banków nie dla wszystkich

Skomentuj