Kredyty bankowe dla osób z umową o pracę

Napisany w kategorii Finanse | 0 komentarzy

Kredyty bankowe dla osób z umową o pracę

O kredyt hipoteczny – na przykład na mieszkanie – ubiega się mnóstwo osób. Nie każda jednak go dostanie – zwłaszcza obecnie, kiedy selekcja wniosków przeprowadzana przez banki jest niezwykle drobiazgowa. Większość wniosków trafia do kosza na śmieci. Z czego wynika taki, a nie inny stan rzeczy?
Powodów można generalnie wymienić sporo, nie mniej jednak znakomita większość spośród nich sprowadza się i tak do jednego – a mianowicie do braku odpowiedniej zdolności kredytowej. Należy w tym momencie zaznaczyć, że aktualnie obowiązują w tym zakresie znacznie bardziej zaostrzone kryteria aniżeli jeszcze kilka lat temu. Tym samym obecnie jest o kredyt hipoteczny dużo trudniej. Jedną z najważniejszych rzeczy, na które banki zwracają uwagę jest wysokość dochodów wnioskodawcy oraz ich źródło. Bezwzględnym wymogiem jest posiadanie umowy o pracę na czas nieokreślony. To dyskryminuje osoby, które pracują na umowę o dzieło lub zlecenie – taka forma umowy wcale nie musi oznaczać niższych i nieregularnych dochodów. Banki są jednak w tej kwestii nieugięte, a tymczasem przecież coraz więcej osób tak właśnie zarabia pieniądze. Czy to zatem oznacza, że nie mają prawa realizować swoich potrzeb mieszkaniowych? Wynika z tego, że nie – jeśli wziąć pod uwagę konserwatywne podejście banku do tematu.
Firma pkf skarbiec oferuje atrakcyjne pakiety pożyczkowe dla osób noszących się zamiarem kupienia mieszkania. Honorowane są rozmaite źródła dochodów – również te z zagranicy. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.dobrapozyczka.com.pl.

Podobne wpisy:

  1. Kredyty hipoteczne 2011
  2. Opieka dla osób starszych
  3. Nieruchomości dla każdego
  4. Nowoczesne urządzenia usprawnią pracę fabryk
  5. Kredyt na wakacje

Skomentuj