Wyniki wyszukiwania na dziwne frazy

Napisany w kategorii Strony www | 0 komentarzy

Wyniki wyszukiwania na dziwne frazy

Nie raz zaskoczyło nas w internecie to, że po wpisaniu błędnej frazy otrzymaliśmy właściwy wynik w wyszukiwarce i trafiliśmy do miejsca, które było przez nas poszukiwane. Jak się okazuje portale internetowe bardzo często w trakcie pozycjonowania używają techniki long tail, która pozwala im pozycjonować serwis na wiele fraz. Dzięki temu, znacznie zwiększa się ruch na takiej stronie.
Do pozycjonowana long tail wybiera się wiele niszowych fraz, lub tak zwanych błędnych fraz np „praca Bieszczadach”. Bardzo wielu użytkowników w internecie do wyszukiwarki wpisuje błędne frazy w pośpiechu czy też od niechcenia. Serwisy wykorzystują to i w ten sposób ich strona pojawia się na pierwszym miejscu.
Dotyczy to także fraz które pojawiają się rzadko, ale są ważne taką frazą może być „diagnosta laboratoryjny praca”. Ta fraza jest jak najbardziej poprawna i w ten sposób można poszukiwać, pracy, warto też, aby portal z ofertami pracy był na te hasła wypozycjonowany. Na pewno zyska na tym ruch. Dlatego warto inwestować w takie pozycjonowanie.

Podobne wpisy:

  1. Zawody w cenie
  2. Praca w Warszawie
  3. Nietypowa praca
  4. Kto kupuje w sieci?
  5. Pozycjonowanie regionalne

Skomentuj