Trampoliny

Napisany w kategorii Rozrywka | 0 komentarzy

Trampoliny

Chcąc opanować najpopularniejsze akrobacje, które wykonać można na trampolinie, na początku trzeba przyswoić wszystkie niezbędne postawy związane z odpowiednią techniką, nauką elementarnych wybić i wiedzą związaną z zachowaniem bezpieczeństwa podczas korzystania z batutu.
Pierwszym elementem konieczny do opanowania, tak aby trampolina kettler stała się miejscem, na którym możesz się komfortowo i w miarę pewnie poruszać, będą wybicia. Podstawowe wybicie to oczywiście wybicie z nóg, jego nauka nie powinna zająć Ci dużo czasu. Istnieje jednak seria innych wybić, między innymi wybicie z kolan, z pośladków, pleców, czy też brzucha, których opanowanie może sprawić już większy problem.
Schemat zawsze jest taki sam. Stajesz na środku trampoliny, z szeroko rozstawionymi nogami i wyskakujesz w górę. Kiedy zaczynasz opadać w stronę batutu ponownie, powinieneś przybrać pozycję, która umożliwi Ci wybicie się z określonej partii ciała (często możesz sobie przy ponownym odbiciu pomóc rękami). Ostatnia faza w tym przypadku to ponowne wylądowanie na nogach.
Praktycznie każda trampolina do skakania będzie idealna do wykonywania tego typu najprostszych ćwiczeń, nawet trampolina dla dzieci z siatką.

Podobne wpisy:

  1. Podpowiedzi na forum
  2. Gry strzelanki
  3. K1 MAX
  4. Urolog dla dziecka
  5. Różnorodność rakiet do squasha

Skomentuj