Młodzi ludzie, a życie

Napisany w kategorii Biznes | 0 komentarzy

Młodzi ludzie, a życie

gry na playstation 2Zdecydowana większość bardzo młodych osób, w tym momencie poświęca swój czas przede wszystkim na wirtualne rozrywki. Mało kto angażuje się w szukanie prawdziwych znajomości. Wielu ludzi posiada znajomych jedynie w Internecie. To ogromny błąd. Rodzice powinni uświadamiać swoje dzieci w tym, jak ważny jest kontakt z rówieśnikami.
Warto jest zauważyć, że w tym momencie dominującą rozrywką wśród młodych ludzi są oczywiście komputery i konsole do gier. Mamy gry na playstation 2, które zajmują nam całe popołudnia, przy czym jednak te popołudnia spędzamy samodzielnie. Kolejny problem tkwi w tym, że nie potrafimy wskazać jaki jest nasz cel życiowy. Nie wiemy co to wysiłek fizyczny, a na zajęciach wychowania fizycznego jesteśmy całkowicie wyśmiewani. Czy tak to powinno wyglądać? Uważam, że kompletnie nie. Zatem to od rodziców uzależnione jest to, jak będzie wyglądało życie naszych dzieci.
Kiedyś podjęcie rodziców wyglądało inaczej. Jeśli rodzice sprzedawali deski tarasowe, to dzieci dokładnie znały deski tarasowe cennik. W tym momencie rodzice odsyłają swoje dzieci do gier komputerowych, by mieć z nimi święty spokój. Smutna prawda dotyczy zdecydowanej większości polskich rodzin. Miejmy nadzieję, że w przyszłości jednak się to zmieni. Oby rodzice zmądrzeli i byli bardziej świadomi problemów.

Podobne wpisy:

  1. Biuro rachunkowe
  2. Paralotniarstwo sposobem na nudne życie
  3. Urolog dla dziecka
  4. Bijatyki
  5. Buduj domek

Skomentuj