Jak sobie radzić z długami

Napisany w kategorii Biznes | 0 komentarzy

Jak sobie radzić z długami

Kredyt na otwarcie działalności gospodarczej wiąże się z szeregiem formalności jakie należy wykonać przed złożeniem wniosku o jego przyznanie. Poza dobrze napisanym biznesplanem, w którym przedstawimy wszystkie potencjalne koszty jakie prawdopodobnie poniesiemy w związku z otwarciem własnej działalności, powinniśmy również wcześniej obejrzeć kilka miejsc w których ewentualnie mogłaby się lokalizować nasza firma, poszukać tanich, zaufanych dostawców i hurtowników, jeśli zamierzamy zainwestować w branżę sprzedaży, sprawić cenę wynajmu i dowiedzieć się czy nie taniej było by kupić lokal na firmę, sprawdzić ceny produktów na rynku aby ewentualnie wyliczyć czy jesteśmy w stanie pozwolić sobie na konkurencyjne ceny.

 

pomoc dla zadłużonych komornikiemGdy chodzi o takie jego formy, które mają postać taką jak pomoc dla zadłużonych z komornikiem, zazwyczaj jest o wiele więcej warunków, jakie muszą spełnić zainteresowane nim osoby. Chodzi przede wszystkim o to, że wtedy nie weryfikuje się zazwyczaj zainteresowanych osób w bazach dłużników co sprawia, że dzięki temu mogą oni uzyskać taki właśnie kredyt.

 

Kredyt na otwarcie działalności gospodarczej nie jest, wbrew pozorom, tak łatwy do otrzymania jak mogłoby się wydawać, zwłaszcza dla osób zadłużonych. Zazwyczaj bowiem jeżeli jest to pomoc dla zadłużonych z komornikiem muszą się oni liczyć z tym, że będą musieli rozliczyć się z bankiem czy firma udzielającą takich kredytów z każdych otrzymanych pieniędzy.  Poza tym muszą być one przeznaczone wyłącznie na zakup niezbędnych do prowadzenia działalności maszyn czy urządzeń.

Podobne wpisy:

  1. Pożyczka czy leasing- co wybrać?
  2. Biuro rachunkowe
  3. Opieka dla osób starszych
  4. Czy tłumacz zarabia dużo?
  5. Organizacja konferencji

Skomentuj